Fotowoltaika panele fotowoltaiczne Legionowo

Instalacja fotowoltaiczna uznawana jest za odnawialne źródło energii, ponieważ korzysta z  naturalnego zasobu energii, jakim jest energia słoneczna. Zapewni je Tobie fotowoltaika Legionowo.

Dzisiejsze panele fotowoltaiczne są trwałe i działają bezawaryjnie nawet przez ponad 30 lat. Szacujemy, że zwrot z inwestycji we własną instalację fotowoltaiczną następuje już po 6 latach (przy czym w systemie spłat rachunek do spłaty za instalację jest MNIEJSZY niż rachunki za prąd bez fotowoltaiki). Po tym okresie przez 20-25 lat instalacja daje nam darmowy prąd, przyczyniając się do oszczędności rzędu dziesiątek lub setek tysięcy złotych.

Jaka fotowoltaika Legionowo?

Czy inwestycja w montaż własnej instalacji fotowoltaicznej jest opłacalna? W polskich warunkach – gdzie średnie roczne nasłonecznienie jest wyższe niż np. w Niemczech instalacja fotowoltaiczna osiąga wysoką sprawność, która pozwala w rozliczeniu rocznym uzyskiwać darmowy prąd elektryczny dla pracy urządzeń domowych a nawet do ogrzewania domu (w połączeniu z pompą ciepła) Fotowoltaika działa nawet w pochmurne zimowe dni, a nadwyżkę z okresów o dużym nasłonecznieniu można wykorzystać, gdy dostępność słońca jest mniejsza czyli właśnie zimą – jest to możliwe dzięki systemowi rozliczeń energii NET BILLING.

Prawidłowo zaprojektowane i wykonane instalacje fotowoltaiczne przynoszą duże oszczędności, obniżają rachunki za prąd nawet o 95%. Własna instalacja fotowoltaiczna zapewniaj niezależność od rosnących cen energii elektrycznej.

Warto też wiedzieć, że posiadanie fotowoltaiki zmniejsza energochłonność i tzw. ślad węglowy domu czy firmy – a już niebawem bo od 2027 roku podatek od nieruchomości/ od śladu węglowego będzie uzależniony od jego energochłonności.

Fotowoltaika Legionowo, Jabłonna, Chotomów, Nieporęt, Stanisławów, Wieliszew, Aleksandrów

Jeśli szukasz wykonawcy fotowoltaiki wybierz firmę, która zna się na swojej pracy i dopilnuje, aby Twoja fotowoltaika pracowała optymalnie!

Jesteśmy z Twojej okolicy, zawsze do dyspozycji. Skorzystaj z naszej pomocy, w ramach której dokonamy oceny możliwości instalacji, wykonamy audyt i projekt, dobierzemy podzespoły, zajmiemy się ich transportem oraz instalacją fotowoltaiki na twojej nieruchomości, a na koniec upewnimy się, że wszystko działa tak, jak powinno.

Dajemy na to 15 lat pełnej gwarancji w fotowoltaika Legionowo.

fotowoltaika legionowo

Tematyka strony: fotowoltaika Legionowo, panele fotowoltaiczne Chotomów, instalacja fotowoltaiczna Nieporęt, Jabłonna panele fotowoltaiczne, gmina Legionowo  fotowoltaika, Wieliszew fotowoltaika, firma fotowoltaiczna Legionowo.

ENERGIAPV.WAW.PL

KONTAKT
Tel: +48 600 460 640
mail: kontakt@energiapv.waw.pl
Website: energiapv.waw.pl
 

Warszawa – Marki, 05-270
ul. Małachowskiego 1

Urządzenia fotowoltaiczne marek Longi Solar, JaSolar, FoxESS, Growatt, Ferroli, Hyundai, Panasonic, Daikin, Kasai, Solis, inne.

OFERTA SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE
Panele fotowoltaiczne
Instalacje fotowoltaiczne
Pompy ciepła
Magazyny energii
Dotacje i finansowanie fotowoltaiki

CO OZNACZA SKRÓT PV?
Jest to skrót od angielskiego słowa photovoltaics – pv). Moduły pv czy ogniwa pv oznaczają moduły fotowoltaiczne.