O nas

Jeśli trafiłeś na tę stronę, to znaczy, że szukasz najlepszych rozwiązań w zakresie inwestycji w fotowoltaikę i odnawialne źródła energii. Możemy je zapewnić.

Trafiłeś na stronę Doradcy ds. Efektywności Energetycznej.

ZAJMUJEMY SIĘ KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĄ KLIENTÓW W ZAKRESIE  INWESTYCJI W FOTOWOLTAIKĘ, POMPY CIEPŁA, MAGAZYNY ENERGII, SYSTEMY ZARZĄDZANIA.

Realizujemy inwestycje na terenie aglomeracji warszawskiej i woj. mazowieckiego.

Jesteśmy również w stanie pomóc Klientom z całej Polski.

Pracujemy w grupie profesjonalistów i zarazem pasjonatów,  z doświadczeniem w branży fotowoltaicznej, finansowej oraz serwisu dla Klienta, by zapewnić naszym Klientom kompleksową, długoletnią obsługę, gwarancję i serwis.

Stosujemy wysokiej jakości produkty i rozwiązania. Korzystamy wyłącznie z doświadczonych ekip monterskich oraz udzielamy najdłuższej na rynku gwarancji na produkt, serwis oraz uzysk z proponowanych instalacji i rozwiązań energetycznych.

Obsługujemy całość procesu inwestycji  –  od wstępnej oceny miejsca lokalizacji, poprzez wyliczenie UZYSKU z instalacji, wykonanie projektu, dostawę komponentów, montaż i uruchomienie instalacji, szkolenie z obsługi i serwis – kończąc na skoordynowaniu z zakładem energetycznym jej uruchomienia.

Pomagamy również w pozyskaniu dofinansowania na realizację inwestycji /dotacje, kredyt, leasing/ i w dopełnieniu formalności urzędowych.

Poznaj nas, zostań naszym Klientem, Partnerem. Zapraszamy

ENERGIAPV.WAW.PL

KONTAKT
Tel: +48 600 460 640
mail: kontakt@energiapv.waw.pl
Website: energiapv.waw.pl
 

Warszawa – Marki, 05-270
ul. Małachowskiego 1

Urządzenia fotowoltaiczne marek Longi Solar, JaSolar, FoxESS, Growatt, Ferroli, Hyundai, Panasonic, Daikin, Kasai, Solis, inne.

OFERTA SYSTEMY FOTOWOLTAICZNE
Panele fotowoltaiczne
Instalacje fotowoltaiczne
Pompy ciepła
Magazyny energii
Dotacje i finansowanie fotowoltaiki

CO OZNACZA SKRÓT PV?
Jest to skrót od angielskiego słowa photovoltaics – pv). Moduły pv czy ogniwa pv oznaczają moduły fotowoltaiczne.